במהלך 40 השנים האחרונות רוזמונט ביסס את מעמדו כאחד היקבים המובילים באוסטרליה המייצר מגוון יינות שמשקפים נאמנה את האקלים האוסטרלי כמו גם את המסירות לייננות מצוינת, איכות, חדשנות וסגנון. פילוסופיית ייצור היין ביקב רוזמונט הינה פשוטה: לשבור מוסכמות ולייצר "יין לאנשים". מאז 1974 בה נוסד היקב, רוזמונט הפך לאחד השמות האייקונים בתעשיית היין, בעל מחויבות עמוקה ונאמנה ליצור יינות שמותאמים לדרישות המתפתחות של צרכני היין.

היקב נוסד ע"י בוב אוטלי שהאמין שמוצר איכותי תמיד יהיה מבוקש ומוערך, הוא שאף לבסס לרוזמונט מוניטין של ייצור יין משובח. משאלתו התגשמה מוקדם מהצפוי כאשר רוזמונט חולש על מגוון רחב של כרמים באזורים שונים באוסטרליה, תוך ניצול סוגי הקרקעות השונים והאקלים הייחודי לכל איזור.

מאז היווסדו רוזמונט נהיה מותג יין בעל שם עולמי. היקב מבטיח בכל יין היוצא מאמתחתו רעננות, חיות ויכולת שתייה מעולה, תכונות שהפכו סימן ההיכר שלו. הוא מציג מגוון מרשים החל מיינות כרם יחיד וכלה ביינות זניים ואזוריים המהווים סיבה להרמת כוסית עבור אוהבי יין בכל רחבי העולם. מגוון זה ממשיך לגרוף פרסים ושבחים הן בזירה המקומית והן בזירה העולמית ומשקף את מסירות היקב לסגנונו. בעוד בחלוף השנים רבות השתנה בתעשיית היין בכלל וברוזמונט בפרט, מחויבותם של הייננים לחזון המקורי ליצור יינות איכותיים בסגנון נגיש נותרה על קנה.